EKOCUDA online - wirtualne targi kosmetyków naturalnych 13 i 14 czerwca!

Targi kosmetyków naturalnych

Ekocuda - największe targi kosmetyków naturalnych, które odwiedzam od pierwszej edycji i bardzo lubię. Ile nowych marek, manufaktur i perełek tam odkryłam! Ile inspirujących przeprowadziłam rozmów i poznałam cudownych osób! Żałuję, że obecna sytuacja w Polsce uniemożliwia spotkania na żywo, ale jednocześnie cieszę się, że samo wydarzenie się odbędzie, choćby na Instagramie w dniach 13 i 14 czerwca! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ tuż po targach, od 15 czerwca również na Instagramie rozpocznie się tydzień spotkań z ekspertami.


ekocuda-online

Poprzednie targi EKOCUDA online również odbyły się na Instagramie. Poszczególne marki informowały o promocjach oraz przygotowały wyjątkowe oferty dla swoich klientów. Można było także zainspirować się ciekawymi live'mi z osobami znanymi ze swojej działalności na rzecz naturalnej pielęgnacji oraz kilkoma markami kosmetycznymi.


W drugiej edycji udział weźmie jeszcze więcej wystawców, dla których to duża szansa dać się poznać kolejnym klientom. Przy okazji użytkownicy mogą wesprzeć swoje ulubione firmy kosmetyków naturalnych udostępniając oferty i lajkując posty.


Jeśli szukacie poleceń lub inspiracji do zakupów zapraszam do artykułu:

Planujecie zakupy? Ja się raczej nie oprę :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Lubię czytać Wasze komentarze, ponieważ mamy różne doświadczenia i inne wymagania, więc śmiało piszcie!

Skomentować może każdy, także anonimowo, apeluję jednak o kulturę :)

Bez linków i SPAMU!

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj