KODY RABATOWE

KOD RABATOWY / RABAT / PROMOCJA / ZNIŻKA

 

KODY BEZTERMINOWE:

 

KOD RABATOWY HEBDA

Kod jest bezterminowy i na wszystko. Obowiązuje w sklepie klaudynahebda.pl/

Z kodem "cosmeticosmos5" podanym przy zamówieniu otrzymacie 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie Klaudyny (również te w promocji).

 

KOD RABATOWY MILE FRIENDLY SKINCARE

Kod "OFF" obniża cenę kremu polskiej i naturalnej marki Mile Friendly Skincare o 10% i daje darmową dostawę paczkomatem (oszczędność 20 zł). Kod jest bezterminowy i obowiązuje na stronie producenta: milefs.pl/.

 

KOD RABATOWY ORTOSOCZEWKI

W Centrum Nowy Wzrok macie zniżkę 50% na badanie kwalifikacyjne. Wystarczy podać kod NOWYWZROK50, aby zamiast 150 zł zapłacić tylko 75 zł. Jest to dłuższe pierwsze badanie, dzięki któremu optometrysta może stwierdzić czy ortosoczewki będą dla Was dobrym rozwiązaniem.

 

KODY TERMINOWE:

KOD RABATOWY COSMIQ

Na hasło: 20MNIEJ otrzymacie 20% rabatu na produkty marki dostępne na stronie www.cosmiq.pl/ (do końca kwietnia 2022).

 

KOD RABATOWY CANNAY

Kod: ANETA umożliwia zakupy produktów marki CANNAY z rabatem 10% na stronie sensihemp.pl (bardzo polecam szampon do włosów z CBD, który niesamowicie wygładza włosy i dobrze oczyszcza skórę głowy, a pachnie miętowo).

 

KOD RABATOWY UNIT4MEN

Kod: MEN15 daje zniżkę 15% na produkty nieobjęte inną promocją na stronie unit4men.pl (do końca maja 2022). Są to luksusowe, pięknie pachnące kosmetyki naturalne dla mężczyzn. Od kwoty 49 zł jest darmowa wysyłka paczkomatem.


KOD RABATOWY FELICEA

Wpisując: COSMOS15 macie 15% rabatu na całą wartość zamówienia na stronie felicea.pl (kod ważny do końca maja 2022).


Aktualizacja kodów: 21.04.2022
kody-rabatowe-rabaty


Komentarze

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj