KODY RABATOWE

KOD RABATOWY / RABAT / PROMOCJA / ZNIŻKA

 

KODY BEZTERMINOWE:

 

KOD RABATOWY HEBDA

Kod jest bezterminowy i na wszystko. Obowiązuje w sklepie klaudynahebda.pl/

Z kodem "cosmeticosmos5" podanym przy zamówieniu otrzymacie 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie Klaudyny (również te w promocji).

Z kodem "cosmeticosmos10" jest 10% rabatu na macerat dziurawcowy oraz produkty Klaudyny niebędące w promocji. 

 

KOD RABATOWY MILE FRIENDLY SKINCARE

Kod "OFF" obniża cenę kremu polskiej i naturalnej marki Mile Friendly Skincare o 10% i daje darmową dostawę paczkomatem (oszczędność 20 zł). Kod jest bezterminowy i obowiązuje na stronie producenta: milefs.pl/.

 

KOD RABATOWY ORTOSOCZEWKI

UWAGA - UPEWNIJ SIĘ TELEFONICZNIE, CZY KOD DZIAŁA W CENTRUM, W KTÓRYM CHCESZ GO WYKORZYTAĆ!

W Centrum Nowy Wzrok macie zniżkę 50% na badanie kwalifikacyjne. Wystarczy podać kod NOWYWZROK50, aby zamiast 150 zł zapłacić tylko 75 zł. Jest to dłuższe pierwsze badanie, dzięki któremu optometrysta może stwierdzić czy ortosoczewki będą dla Was dobrym rozwiązaniem.

 

KODY TERMINOWE:

KOD RABATOWY CANNAY

Kod: ANETA umożliwia zakupy produktów marki CANNAY z rabatem 10% na stronie sensihemp.pl (bardzo polecam szampon do włosów z CBD, który niesamowicie wygładza włosy i dobrze oczyszcza skórę głowy, a pachnie miętowo).

 

KOD RABATOWY UNIT4MEN

Kod: MEN15 daje zniżkę 15% na produkty nieobjęte inną promocją na stronie unit4men.plSą to luksusowe, pięknie pachnące kosmetyki naturalne dla mężczyzn. Od kwoty 49 zł jest darmowa wysyłka paczkomatem.


KOD RABATOWY YES COSMETICS

Kod: MINUS20 daje zniżkę 20% na cały koszyk w sklepie yestetics.pl. Dodatkowo jest darmowa wysyłka na zakupy powyżej 50 zł (punkty odbioru Poczty polskiej: poczta, Żabka, Lewiatan, Orlen, Ruch).


Aktualizacja kodów: 04.10.2022
kody-rabatowe-rabaty


Komentarze

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj