Kontakt

CosmetiCosmos to blog kosmetyczny skierowany głównie do kobiet i to one stanowią 92% czytelników. Poruszam szczególnie tematy związane z pielęgnacją skóry twarzy, ciała oraz włosów, a przeplatam je postami dotyczącymi makijażu czy paznokci. Publikuję także przepisy na domowe kosmetyki - od najprostszych peelingów po bardziej skomplikowane emulsje. Skłaniam się ku produktom naturalnym, skutecznym i silnie nawilżającym.
Zdarzają się tematy kulinarne, gadżety, odrobina mody czy wywiady. Ostatnio poruszam się również w tematach samego blogowania.

  
Przeważającą część czytelników stanowią młode kobiety w wieku 18-34 lata, z dużych miast Polski, pracujące. Zainteresowane są dbaniem o siebie, zwłaszcza naturalnym oraz kobiecymi zakupami.
 

CZYTELNICZKO
Jeśli potrzebujesz porady i uważasz, że mogę znać odpowiedź na Twoje pytanie, śmiało możesz do mnie napisać. 
 
WSPÓŁPRACA
Jestem otwarta na różne propozycje współpracy, jednak temat powinien być związany z blogiem i być atrakcyjny dla czytelników. Piszę zawsze w zgodzie ze swoimi spostrzeżeniami, uczciwie wskazując na wady i zalety produktów. Korzystam głównie z własnych zdjęć.


KONTAKT: cosmeticosmos@gmail.com 
Staram się odpowiadać w ciągu doby, maksymalnie dwóch dni.
Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj w moim kosmetycznym świecie. Mam na imię Aneta i od wielu lat interesuję się kosmetykami, zwłaszcza naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, kręcę własne kremy. Z powodzeniem łączę pielęgnację polską z azjatycką. Mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas :) Jeśli szukasz konkretnego kosmetyku skorzystaj z wyszukiwarki. Zapraszam Cię serdecznie do rozgoszczenia się na CosmetiCosmos.pl :)

Jestem tutaj