Kontakt

CosmetiCosmos to blog kosmetyczny skierowany głównie do kobiet i to one stanowią 92% czytelników. Poruszam szczególnie tematy związane z pielęgnacją skóry twarzy, ciała oraz włosów, a przeplatam je postami dotyczącymi makijażu czy paznokci. Publikuję także przepisy na domowe kosmetyki - od najprostszych peelingów po bardziej skomplikowane emulsje. Skłaniam się ku produktom naturalnym, skutecznym i silnie nawilżającym.
Zdarzają się tematy kulinarne, gadżety, odrobina mody czy wywiady. Ostatnio poruszam się również w tematach samego blogowania.

  
Przeważającą część czytelników stanowią młode kobiety w wieku 18-34 lata, z dużych miast Polski, pracujące. Zainteresowane są dbaniem o siebie, zwłaszcza naturalnym oraz kobiecymi zakupami.
 

CZYTELNICZKO
Jeśli potrzebujesz porady i uważasz, że mogę znać odpowiedź na Twoje pytanie, śmiało możesz do mnie napisać. 
 
WSPÓŁPRACA
Jestem otwarta na różne propozycje współpracy, jednak temat powinien być związany z blogiem i być atrakcyjny dla czytelników. Piszę zawsze w zgodzie ze swoimi spostrzeżeniami, uczciwie wskazując na wady i zalety produktów. Korzystam głównie z własnych zdjęć.


KONTAKT: cosmeticosmos@gmail.com 
Staram się odpowiadać w ciągu doby, maksymalnie dwóch dni.
Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj