O mnie

Witaj w moim małym kosmetycznym świecie! 

Mam na imię Aneta i jestem po trzydziestce. Przez życie stąpam lekko i rozważnie jednocześnie, delektując się niemal każdą jego chwilą, dzięki czemu mam wiele zainteresowań.

Od zawsze uwielbiam naturę i rośliny. Bliskie mojemu sercu są szczególnie polskie góry i widok rozgwieżdżonego nieba. Po ekonomii uczyłam się architektury krajobrazu, ochrony środowiska oraz florystyki, więc łacińskie nazwy w INCI nie są mi obce. Przez 14 lat byłam wegetarianką, od 2 lat jestem pescowegetarianką, stałą fanką zielonej herbaty, kawy i gorzkiej czekolady. 


Zawsze uważałam na to, co jem, więc naturalnym stało się zainteresowanie tym, co nakładam na swoją skórę. Od kilku lat wyszukuję perełki wśród wielu drogeryjnych półek, przeglądam oferty sklepów internetowych, analizuję składy. Tworzę także własne przepisy na domowe kosmetyki, kupuję półprodukty i mieszam. Wszystko testuję na sobie :)
 
Codziennie powiększam swoją wiedzę dotyczącą kosmetyki, kręcę własne kremy i wymyślam receptury. Pisałam także artykuły dla portalu kosmetycznego. Skłaniam się ku kosmetykom naturalnym, skutecznym i bezpiecznym dla skóry. Jednocześnie interesują mnie kosmetyki azjatyckie, fascynują mniej znane składniki i złożone kroki pielęgnacji. Na co dzień łączę oba trendy i jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

Założyłam blog, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Chciałabym pomagać, abyś Ty mogła uniknąć błędów, które zostały już popełnione. Moim priorytetem jest pomóc Ci w wyborze pielęgnacji, możliwie najbardziej skutecznej i naturalnej. Chciałabym, abyś z łatwością lawirowała wśród drogeryjnych półek. Przed wysłaniem do mnie maila przejrzyj proszę archiwum :)

Pozdrawiam serdecznie
Aneta
CosmetiCosmos