Ziaja Med gwarantuje włosy bez łupieżu

Często kupuję i wypróbowuję nowe szampony do włosów. Bywa, że trafiam na takie, które wywołują u mnie łupież, np. te z Avonu. Samo zaprzestanie używania nieodpowiedniego kosmetyku niestety nie powoduje, że łupież magicznie znika. W takich sytuacjach sięgam po produkt od Ziaji Med, a mianowicie Kurację przeciwłupieżową - Szampon z piroktonianem olaminy i cynkiem do każdego rodzaju włosów. Zawsze mam go w swojej łazience, bo nie raz okazał się skuteczny i pomocny.
Ziaja Med (Ziaja Ltd)
Kuracja przeciwłupieżowa
Szampon z piroktonianem olaminy i cynkiem 
do każdego rodzaju włosów

Przeznaczenie: Permanentny i przewlekły łupież, nadmiernie przetłuszczające się włosy, dla osób w wieku dojrzewania, także do każdego rodzaju włosów.

Wygląd i zapach: Przezroczysty, dość gęsty żel o przyjemnym, miętowym zapachu.

Skład: Oprócz wody i substancji myjących zawiera piroktonian olaminy, cynk, ekstrakt z mięty i kory wierzby, alantoinę, prowitaminę B5, kwas mlekowy.


Opakowanie i cena: Biała, nieprzezroczysta butelka z zamknięciem typu "klik". Stabilna, trwała i wygodna. Cena ok. 10zł/300ml. Do kupienia w aptekach.


Moim zdaniem: Ten szampon zawsze mam w łazience, ponieważ pomaga bardzo szybko pozbyć się łupieżu.  Początkowo stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta, czyli raz dziennie przez kolejne 2-3 dni w ciągu 2-4 tygodni. Teraz stosuję go w razie potrzeby lub profilaktycznie 1-2 razy na tydzień. Używanie go odrobinę się różni od stosowania zwykłego szamponu, ponieważ najpierw należy wykonać masaż głowy i włosów opuszkami palców pod ciepłą wodą. Następnie nanieść szampon na wilgotne włosy, masować do uzyskania piany i pozostawić na głowie na mniej więcej 5 minut. Po tym czasie dokładnie spłukać i ewentualnie cała procedurę powtórzyć. U mnie nie było z tym problemu, ponieważ zawsze zaczynam prysznic od mycia głowy. Przyjemny miętowy zapach bardzo umila taki masaż włosów. Szampon jest niezwykle skuteczny w walce z łupieżem, bowiem eliminuje go już przy pierwszym myciu. Redukuje objawy łupieżu, także swędzenie skóry głowy i zapobiega nawrotom. Ponadto zmniejsza przetłuszczanie się włosów, ale nie wysusza ich, dzięki czemu wyglądają zdrowo i pięknie.

Podsumowanie: Jeżeli ktoś tak jak ja często eksperymentuje z nowymi szamponami lub z zupełnie innych powodów zdarza mu się dostać łupieżu, który jest nieestetyczny i irytujący, polecam wypróbować Kurację przeciwłupieżową od Ziaji Med. Ja nie wyobrażam sobie, że mogłoby zabraknąć tego produktu w mojej łazience, gdyż wielokrotnie się sprawdził.

Komentarze

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj