MIOBEL - nowe polskie kosmetyki naturalne. Recenzja Lekkiego kremu normalizującego do skóry tłustej i mieszanej

Miobel to nowa marka kosmetyków naturalnych na polskim rynku. Pochodzi z Lubelszczyzny i niedawno świętowałą swoje pierwsze urodziny. 

Miobel ma świetne podejście do swoich produktów, stawia bowiem na wysokiej jakości substancje aktywne oraz unikalne składy. Bazą kosmetyków są hydrolaty roślinne zamiast zwykłej wody, a każdy składnik ma swoją funkcję pięlęgnującą cerę. Pomimo takiego podejścia konsystencja kremu jest wręcz niesamowicie przyjemna podczas aplikacji. Krem normalizujący rozprowadza się bezproblemowo, jest aksamitny, mocno nawilżający i wspaniale reguluje pracę gruczołów łojowych. Zaparaszam na recenzję Lekkiego kremu normalizującego Miobel, który miałam okazję testować dzięki uprzejmności marki (paczka PR).

 
miobel-recenzja-lekkiego-kremu
 

Miobel, Lekki krem normalizujący - recenzja, opinie

Miobel to krem na bazie hydro­latu róża­nego o cudow­nej kon­sy­sten­cji, który codzien­nie przy­nosi odpowied­nią dawkę nawil­że­nia, jed­no­cze­śnie regu­lu­jąc pracę gru­czo­łów łojo­wych, ograniczając w ten sposób błyszczenie cery. Ide­alny balans dla skóry tłu­stej i mie­sza­nej, ze skłon­no­ścią do wyświecania się i wypry­sków, ale i pierw­szymi zmarszcz­kami. Krem dba­ też o piękne, zdrowo wyglądające rozświe­tle­nie (a to nie to samo co tłu­stość!) i roz­ja­śnie­nie zaczer­wie­nio­nych policz­ków. 

Lekki krem normalizujący Miobel bardzo dobrze i długotrwale nawilża. Jest to o tyle ważne, że skóra tłusta bardzo potrzebuje optymalnego nawilżenia, a często kremy mające w nazwie "regulujący" czy "normalizujący" wręcz wysuszają i ściągają. Nie tędy droga do świadomej pielęgnacji cery!

miobel-recenzja-opinia

Bar­dzo wydajny (mimo że zro­bi­łam dziew­czy­nom kilka odle­wek), w czar­nym szkle, z estetyczną i bardzo trwałą etykietą. Wystarczył mi na dwa miesiące praktycznie codziennego używania, dwa razy dziennie! To bardzo dobry wynik, szczególnie, że stosuję kremy także na szyję.

krem-dla-skory-tlustej-mieszanej

Taki wła­śnie jest Lekki krem nor­ma­li­zu­jący nowej pol­skiej marki Miobel. Po pro­stu cudowny. Byłam z niego tak zado­wo­lona, że kupi­łam kolejny w pre­zen­cie dla szwa­gierki – jej mini opi­nię wraz z szybką analizą składu znaj­dzie­cie na dwóch gra­fi­kach, zamieszczonych w artykule.

miobel-lekki-krem-normalizujacy

Kremu uży­wa­łam głów­nie w trak­cie bardzo cie­płego w tym roku wrze­śnia oraz w paździer­niku (w tym we Wło­szech, gdzie było ponad 25 stopni i słońce). Świetnie sprawdzał mi się zarówno na dzień, jak i na noc. Dogadywał się z każ­dym serum i kremem SPF, był totalnie bezproblemowy, nie rolował się i nie zatykał porów. Chęt­nie do niego kie­dyś wrócę!

miobel-sklad-kremu-normalizujacego

–--> Aktu­al­nie (listopad 2022) na stro­nie marki trwa pro­mo­cja z oka­zji jej pierw­szych uro­dzin i krem kosz­tuje tam jedynie 63 zł/50 ml. W cenie regularnej można go kupić za 96 zł.

miobel-konsystencja-kremu

Bar­dzo mocno trzy­mam kciuki za markę Mio­bel. No wszystko mi się tutaj zga­dza! Zerk­nij­cie też na markę deko­ra­cyj­nych świec sojo­wych bez zapa­chu, na instagramie szukajcie @hag­gja­_can­dles, a w google Haggja – dru­gie „dziecko” tych samych wspa­nia­łych ludzi.

Post nie jest sponsorowany.

miobel-nowosci-kosmetyczne

Komentarze

Prześlij komentarz

Lubię czytać Wasze komentarze, ponieważ mamy różne doświadczenia i inne wymagania, więc śmiało piszcie!

Skomentować może każdy, także anonimowo, apeluję jednak o kulturę :)

Bez linków i SPAMU!

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj