KONKURS EkoZimowy

Zapraszam Was na Konkurs EkoZimowy, w którym do wygrania jest zestaw wspaniałych kosmetyków naturalnych od sklepu Ekopolka.pl, widocznych na zdjęciu.
W skład zestawu wchodzi:
1. Krem do rąk YOPE (zapach do wyboru).
2. Cukrowy peeling do ciała Freah & Nature.
3. Pomadka do ust Make Me Bio.
Oczywiście wszystkie kosmetyki są nowe i nieużywane :)Aby wziąć udział należy:
1. Być publicznym obserwatorem bloga CosmetiCosmos (przycisk po prawej stronie DODAJ DO OBSERWOWANYCH, wystarczy być zalogowanym na swoim koncie gmail) oraz blogów Feminine i LadiesSecrets.
2. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażasz sobie zimowej pielęgnacji?
3. Udostępnić baner w dowolnym miejscu.
4. Dodać mój blog do blogrolla  (nie jest to warunek konieczny, ale przy wyborze zwycięzcy w razie wątpliwości wezmę pod uwagę aktywność).
5. Konkurs trwa do 3 lutego 2017r.
6. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin.

Niespodzianka! Możesz wziąć udział w konkursie łącznie 9 razy! DO tego samego konkursu możesz się zgłosić także na Facebooku oraz na Instagramie!
To nie wszystko! Po inne nagrody możesz się zgłosić u Feminine oraz Ladies Secrets, które współorganizują konkurs wraz ze mną. ŁĄCZNIE NAGRÓD JEST AŻ TRZY

POWODZENIA:)

WZÓR KOMENTARZA:
1. Obserwuję jako:
2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez...
3. Udostępniam (link lub linki):
4. Dodałam/em do blogrolla: TAK/NIE

Regulamin konkursu “Konkurs Ekozimowy”
§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorkami konkursu pod nazwą „Konkurs Ekozimowy”, są autorki blogów: feminine.pl/blog, cosmeticosmos.blogspot.com/ oraz ladiessecretssite.wordpress.com/, zwane dalej Organizatorem.
2. Sponsorem nagród w Konkursie jest właściciel sklepu internetowego z kosmetykami naturalnymi ekopolka.pl/
3.  Konkurs odbędzie się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w dniach od 20 stycznia 2017 roku do 3 lutego 2017 roku do godziny 23:59.
4. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny.

§2 UCZESTNICY KONKURSU
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, przebywająca/zamieszkała na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców, zwana dalej Uczestnikami".
2. Uczestnicy, którzy nie przestrzegają którejkolwiek z zasad Regulaminu zostaną zdyskwalifikowani. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych, upoważnia Organizatora do wykluczenia danej osoby z Konkursu. W takim wypadku Organizator zwolniony jest z obowiązku uzasadnienia decyzji o wykluczeniu Uczestnika.
3. Każdy uczestnik Konkursu przystępując do Konkursu akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
§3 PRZEBIEG KONKURSU I ZASADY NAGRADZANIA
1. Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik musi spełnić poniższe warunki:
a) być publicznym obserwatorem bloga cosmeticosmos.blogspot.com
b) zadaniem Uczestnika jest umieszczenie w komentarzu odpowiedzi na pytanie konkursowe:
“Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażasz sobie zimowej pielęgnacji?”.
2. Konkurs wygrają trzy osoby, które zdaniem Organizatorek zamieszczą najbardziej oryginalne lub najciekawsze odpowiedzi na zadane pytanie w komentarzu do konkursu (u każdej z Organizatorek wygra jedna osoba).
3. Ten sam konkurs odbywa się jednocześnie na:
Instagramie na stronach Organizatorek:
oraz na bfanpega'ch Organizatorek:
4. Każdy uczestnik może się łącznie zgłosić u każdej z Organizatorek w każdym miejscu, czyli łącznie 9 razy, zwiększając tym samym swoje szanse.
5. Uczestnik, który zgłasza się do Konkursu w więcej niż jednym miejscu może, ale nie musi ułożyć inną odpowiedź na zadane pytanie konkursowe.
6. Kryterium oceny prac konkursowych będzie oryginalność i humor.
7. Każda z Organizatorek wybierze jedną wygraną osobę, która zgłosiła się na jej profilach, a Zwycięzca otrzyma zestaw do niej przypisany (zestawy różnią się zawartymi w nich kosmetykami).
8. Konkurs nie jest grą losową, zwycięzcy będą wybierani na podstawie odpowiedzi na pytanie konkursowe.
§5 NAGRODY
1. Do 3 dni po 4 lutego 2017 roku Organizatorki wyłonią Zwycięzców Konkursu.
2. Nagrodami w konkursie są zestawy kosmetyków naturalnych o wartości ok. 80 zł, których Sponsorem jest sklep z kosmetykami naturalnymi ekopolka.pl. Każda z Organizatorek ma inny zestaw nagród, przedstawiony na zdjęciu konkursowym.
3. Zwycięzcy w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników, proszeni są o wysłanie maila na adres: biuro@ekopolka.pl z informacją, które rodzaje produktów wybierają (scrubu, soli, glinki i mydełka - w zależności od zestawu) oraz podanie adresu do wysyłki nagród. Dostępność wybranego wariantu danego kosmetyku musi zostać potwierdzona przez Sponsora.
4. Zwycięzcy nie przysługuje prawo do zamiany nagrody na inną, ani wypłaty ekwiwalentu pieniężnego.
5. Organizator oświadcza, że suma wartości nagród przewidzianych w ramach niniejszego konkursu nie przekracza kwoty 760 złotych, o której mowa w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 1993r. Nr 90, poz. 416 z późn. zm.), a więc nagrody przewidziane w §5 ust. 2 wolne są od podatku dochodowego.
6. Konkurs nie podlega ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr. 4, poz. 27 z późn. zm).
§6 POLITYKA PRYWATNOŚCI
1. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że w razie wygranej przekazuje Organizatorkom i Sponsorowi swoje dane osobowe, które są niezbędne do wysłania nagrody.
2. Dane osobowe zwycięzców nie będą przechowywane, przekazywane ani wykorzystane w żadnym innym celu oprócz wysyłki nagród.EDIT 05.02.2017r.

WYNIKI

Jak wiecie, konkurs się skończył i z okazji wolnej niedzieli mogłam w spokoju przeczytać Wasze komentarze oraz wybrać zwycięzcę. Dla mnie jest to zawsze trudne zadanie, ponieważ wiem, że każdy się starał i liczył na zwycięstwo, ale zasady były jasno opisane - wygrać może tylko jedna osoba wybrana na podstawie komentarza i ewentualnie aktywności. Jedna osoba spośród zgłaszających się na blogu, Facebooku lub Instagramie. 

Bardzo podobały mi się Wasze odpowiedzi, widać, że większość z Was stawia na to samo co ja czyli dobry krem do twarzy, balsam do ust oraz krem do rąk. Podobało mi się, że zwracacie też uwagę na filtry oraz dbacie o włosy. Miałam kilka faworytów i bardzo blisko wygranej było aż 10 osób! Szkoda, że nie mogę nagrodzić wszystkich. A teraz to najważniejsze: wygrywa @aniarosiak_, która zgłosiła się zarówno na Instagramie, jak i Facebooku. Spodobało mi się, że autorka komentarza wie na co zwrócić uwagę przy wyborze kosmetyków, jakich składników szukać i dlaczego. Gratuluję i zgodnie z regulaminem czekamy 3 dni na zgłoszenie się zwyciężczyni poprzez wysłanie maila do sponsora na adres biuro@ekopolka.pl z informacją, które rodzaje peelingu, kremu i pomadki wybiera oraz podanie adresu do wysyłki nagród.

Zwyciężczyni gratuluję, dziękuję też wszystkim za udział i zachęcam do dalszego obserwowania. Niedługo ruszam z kolejnym konkursem :)
Sponsorowi dziękuję za cudowne zestawy i piękne banery konkursowe. 
Magdzie z Feminine oraz Magdzie z KIKI Lifestyle dziękuję za nasze cudowne, wesołe konwersacje i sprawną organizację konkursu. Mam nadzieję, że czasem się jeszcze odezwiecie do mnie :)

Komentarze

 1. udział wzięty i powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Obserwuję jako: Agnes
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez dobrego kremu do rąk. Zimą to właśnie moje dłonie cierpią najbardziej i wymagają szczególnej pielęgnacji. A dobrym kremem do rąk w razie potrzeby można i usta posmarować i narażone na mróz policzki czy nos :)
  3. Udostępniam (link lib linki): http://bibaba.pl/
  4. Dodałam/em do blogrolla: nie mam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny konkurs, być może wezmę udział :)
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia da wszystkich :*

  OdpowiedzUsuń
 5. 1.obserwuje jako : karolina ryszka
  2. Zimowej pielęgnacji nie wyobrażam sobie bez oleju kokosowego, czyli bogactwa natury❤️ Szczególnie w okresie mroźnej zimy skóra naszej twarzy narażona jest na przesuszenie i wiotczenie.
  Olej kokosowy, dzięki swoim nawilżającym, odbudowującym i regenerującym właściwościom może dostarczyć ulgi naszej twarzy podczas, kiedy mróz wyrządza nam swoim działaniem wiele szkód.

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Obserwuję jako: Gosia Woźniak
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez dobrego peelingu, maseczki oczyszczającej oraz kremu intensywnie nawilżającego. Do tego obowiązkowo pomadka ochronna na usta. Masło do ciała, koniecznie intensywnie nawilżające i szczególnie po peelingu. Co do włosów to niezbędne olejowanie przed myciem olejem kokosowym oraz awokado. Do mycia nawilżający szampon a po intensywnie emolientowa odżywka. Na końce oraz trochę na długość jedwab oraz olejek arganowy w kremie.
  3. Udostępniam (link lub linki): http://body-hair-life.blogspot.com
  4. Dodałam/em do blogrolla: NIE

  OdpowiedzUsuń
 7. obs-Magdalena B
  Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez dobrego kremu z filtrem co najmniej 50 bo wiele osób mysli, że w zimę ochrona przeciwsłoneczna nie jest potrzebna, a to naprawdę jest duży bład:P
  udostępniam w google+-https://plus.google.com/u/0/108943940629135319339

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Obserwuję jako: Ola S.
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez dobrego kremu do rąk. Powietrze i woda w Krakowie nie służą mojej skórze, a szczególnie skórze dłoni... zimą problem suchych rąk jest jeszcze większy za sprawą mrozu i niskiej temperatury. Z racji tego, że dłonie są wizytówką kobiety, chciałabym mieć je wiecznie ładne, delikatne, gładkie, a to bez dobrego kremu nie będzie możliwe...
  3. Udostępniam (link lub linki): http://zielony-pokoik.blogspot.com/
  4. Dodałam/em do blogrolla: NIE

  OdpowiedzUsuń
 9. ten malinowy peeling jest świetny macałam próbkę dlatego biorę udział na FB :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Obserwuję jako annabareja1983@gmail.comNie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez kremu Fitomed nr 4. Używam go przed wyjściem na mróz, wieczorem jak krem na noc, jako balsam do ust, krem na obolałe nos kiedy mam katar, na łokcie i kolana. Używam go też na buzi córki. Smaruję nim jej ciągle przesuszone nóżki. Jako dziecko mama ciągle smakowała mnie kremem Nivea, którego zapach przypomina mi dzieciństwo. Moja córka będzie z pewnością nostalgicznie podchodzić do zapachu masła Shea, bo krem nr 4 właśnie tak pachnie. Co więcej ma on dużo lepszy skład niż Nivea, jest produkowany w Polsce i nie jest testowany na zwierzętach. Same plusy. 😁😀

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Obserwuję jako: Wero Nika
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez kremu do rąk. Niska temperatura, powietrze źle działają na moją skórę, zwłaszcza na ręce. Powodują, że skóra jest czerwona, sucha, popękana i często boląca. W tym czasie szczególnie trzeba dbać o cerę.
  3. Udostępniam : https://plus.google.com/u/0/107136772693753931985/posts/hX3HUngr9PQ?sfc=false
  4. Dodałam/em do blogrolla: NIE

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Obserwuję jako: Monika St.
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez...okres zimowy to czas kiedy nadzwyczaj dużo pojawia się u mnie kremów do rąk, treściwych balsamów. Ale nie potrafię sobie wyobrazić zimowej pielęgnacji bez dobrej pomadki do ust! Absolutnie to kosmetyk który w tym czasie jest wręcz obowiązkiem, bo moje usta zimową porą potrafią nieźle popalić i bez tego kosmetyku nie jestem w stanie w zimę funkcjonować. Absolutny niezbędnik! Jest wiadomo sporo kosmetyków które zimą są ważne, ale kiedy zbraknie pomadki do ust to zaspa nie zaspa, grad, śnieg czy deszcz nie powstrzymają mnie przed zaopatrzeniem się w kolejną ;) Wybacz przecież teraz mamy erę sklepów online więc spokojnie przy gorącej herbatce można sobie zamówić ;)
  3. Udostępniam (link lub linki):https://www.facebook.com/monika.kojro/posts/1504858312876577?pnref=story
  4. Dodałam/em do blogrolla:NIE posiadam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkt 5. Baner dodany na blogu
   http://mikibym.blogspot.com/

   Usuń
 14. 1. Obserwuję jako: Pietrucha
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez...dobrego kremu, który nawilży nie tylko dłonie ale także moje bardzo przesuszone całe ręce i nogi! :(
  3. Udostępniam (link lub linki): nie
  4. Dodałam/em do blogrolla: nie

  OdpowiedzUsuń
 15. 1.Obserwuję jako: widlokhej(instagram)
  2.Zimowej pielęgnacji nie wyobrażam sobie bez dwóch produktów: Oleju z nasion konopi indyjskiej oraz wody różanej która właśnie mi się kończy :/ Oba te produkty świetnie nawilżają,regenerują a woda różana dodatkowo przywraca prawidłowe ph naszej skórze.
  3. Dodałam link:https://www.facebook.com/kasia.widlok?ref=bookmarks
  4. NIE

  OdpowiedzUsuń
 16. 1. Obserwuję jako: Agnieszka r
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez dobrego kremu do rąk. W swojej pracy często podaję rękę na powitanie i nie wyobrażam sobie, aby klienci kojarzyli mnie z tarką na dłoniach!

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Obserwuję jako: Klaudia Cebula
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez kremu do rąk z Neutrogeny i masełka do ust
  3. Udostępniam (link lub linki):
  https://www.facebook.com/kl.cbla/posts/1287958361282352
  www.zaklecienaszczescie.blogspot.com - u dolu strony
  4. Dodałam/em do blogrolla: NIE

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo fajny konkurs. W wolnej chwili postaram się ułożyć dłuższą i ciekawą odpowiedź na pytanie, tak żeby zwiększyć swoje szanse. A obserwatorem Twojego bloga zostałam przed chwilką, więc część zadania już wykonana. :)

  OdpowiedzUsuń
 19. bardzo lubię naturalne kosmetyki :) www.adriana-style.com

  OdpowiedzUsuń
 20. 1. Obserwuję jako: rudy włos
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez... pomadki ochronnej do ust. Generalnie ich nie maluję i nie lubię pomadek, błyszczyków, ale nienawidzę wprost jak mam popękane od mrozu usta, szorstkie i drapiące. Musze zawsze mieć pomadkę nawilżającą, balsam lub wazelinę, które je zabezpieczą przed zimnem.
  3. Udostępniam (link lub linki):http://rudywlos.blogspot.com/2014/06/banery-konkursowe.html
  4. Dodałam/em do blogrolla: NIE

  OdpowiedzUsuń
 21. 1. Obserwuję jako: Ola Grudzień
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez nawilżania! Na ciało stosuje masło kakaowe z Isany – ma same plusy;) Jest tanie, wydajne i mega pachnie. Twarz nawilżam serum z olejkiem arganowym, a usta czekoladową wazeliną.
  3. Udostępniam:https://plus.google.com/101847224754205832736/posts/AMNTDnfxTcH?sfc=false
  4. Dodałam/em do blogrolla: Nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
 22. 1. Obserwuję jako: Krystyna Smuga
  2. Nie wyobrażam sobie zimowej pielęgnacji bez...Zimowej pielęgnacji nie wyobrażam sobie bez maseczek, tych glinkowych, tych domowych i tych SOS przed ważnym wyjęciem ratujących. Koją, odmładzają, nawilżają i energii dodają. A zimą skóra na wiór ogrzewaniem, wiatrem i mrozem wysuszona i podrażniona. Dzięki nim skóra odżywa, nie ściąga się i komfort zyskuje
  3. Udostępniam (link lub linki):https://www.facebook.com/krystyna.smuga/posts/1368122453227641?pnref=story
  4. Dodałam/em do blogrolla: NIE

  OdpowiedzUsuń
 23. 1. Obserwuję jako Ania J.
  2. Zimowej pielęgnacji nie wyobrażam sobie bez porządnego, nawilżającego balsamu. Moja skóra (mimo że nie tylko zimą) ma skłonności do wysuszania się i podrażniania (w szczególności po goleniu - która z nas tego nie zna...?), dlatego ważne jest dla mnie regularne nawilżanie jej. Zimą również się przesusza, ponieważ, mimo noszenia czy to kurtek, czy długich spodni, moja skóra i tak jest podatna na zimo i wiatr (np. nogi - nie oszukujmy się, przez spodnie też coś wieje). Nawilżająca warstwa kremu to rodzaj ochronnej powłoki, który jest dla mnie must have'em!
  3. https://www.instagram.com/p/BP5M2XDArBG/?taken-by=szuszu26

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Lubię czytać Wasze komentarze, ponieważ mamy różne doświadczenia z kosmetykami i inne wymagania, więc śmiało piszcie!

Skomentować może każdy, także anonimowo, apeluję jednak o kulturę :)

Bez SPAMU!

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj