Konkurs Bispol - WYNIKI

Nadeszła miła chwila, dziś ogłaszam wyniki konkursu. Zwyczajowo dziękuję bardzo za wszystkie zgłoszenia, kreatywnością wręcz mnie zawstydziliście! Pomysły na zapachy świeczek macie genialne, niektóre przemawiały do mojej wyobraźni wyjątkowo mocno. Niestety nie mogłam się zdecydować komu przyznać nagrodę, zadanie mnie przerosło, a wygrana jest tylko jedna... Zrobiłam więc losowanie, w ten sposób wszyscy mieli równe szanse. Dziś miło mi ogłosić, że wygrała...


...bibaba, która zgłosiła się akurat na blogu.
Gratuluję i poproszę o dane do wysyłki na cosmeticosmos@gmail.com (czekam 3 dni)

Postanowiłam także przyznać małą nagrodę Zuzi Iwanickiej.

W konkursie otrzymałam 97 prawidłowych zgłoszeń, z czego zdecydowana większość osób zgłosiła się na Facebooku. Tradycyjnie w tym miejscu informuję, że nie jest to ostatni konkurs dla Was, wkrótce będą kolejne, bo lubię rozpieszczać Was - moje czytelniczki :)

Pozdrawiam i do przeczytania!

Komentarze

 1. Super więcej takich konkursów!!! i gratulacje wygranym :))

  http://marijory.blogspot.com/2016/03/wyniki-konkursu-wishlista-romwe.html mogłabym prosić o pomoc z klikamii ?? z góry dziękuje :)

  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej dziewczynie ;p Jeśli nie masz nic przeciwko wspólnemu obserwowaniu, to zapraszam, na pewno się odwdzięczę.
  Jedynie daj znać że zaczęłaś :))
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam ! Byłoby miło gdybyś zaobserwowała:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Lubię czytać Wasze komentarze, ponieważ mamy różne doświadczenia z kosmetykami i inne wymagania, więc śmiało piszcie!

Skomentować może każdy, także anonimowo, apeluję jednak o kulturę :)

Bez SPAMU!

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj