Życzenia i wyniki konkursu

Kochani - dziś 1 stycznia 2016r., dopiero co rozpoczęliśmy Nowy Rok. Mamy 365 dni nowych szans, nadziei i planów. 365 dni na spełnienie marzeń oraz zmianę swojego życia na lepsze. Nie wiem jak Wy, ale ja nie zrobiłam żadnych postanowień, bo i tak nigdy ich nie dotrzymywałam. Mam swoje cele, które chciałam osiągnąć od dawna, ale samo planowanie kompletnie niczego nie zmienia! Długo się uczyłam, że dopiero działanie ma sens, nawet jeśli nie od razu uzyskamy to, co sobie zamierzyliśmy, zdobędziemy nowe doświadczenia i nauczymy się czegoś na swoich błędach. Mam zamiar w tym roku ostro wziąć się do pracy, stawiam na aktywność i próby osiągnięcia celów, a w rezultacie (mam nadzieję) spełnienie marzeń!

Kochani, życzę Wam, aby ten nowo rozpoczęty rok 2016 był inspirujący i energetyczny, by spotykały Was same pozytywne doświadczenia, a jeśli zdarzą się te złe, abyście potrafili przekuć je na dobro i naukę. Życzę Wam zdrowia, bez którego wszystko inne traci sens oraz spełnienia marzeń, tych najskrytszych, które chowacie w swoich sercach i chronicie przed światem. Życzę Wam, abyście byli dumni z Polski i polskich produktów (także kosmetyków), używali ich z powodzeniem i prawdziwą dumą. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze!


A teraz do sedna. Bardzo dziękuję Wam za aż 49 cudownych odpowiedzi! Nie sądziłam, że tak trudno będzie wybrać zwycięską odpowiedź, wahałam się kilka dni, czytałam je wielokrotnie, męczyłam i dręczyłam. Wiele odpowiedzi wręcz mnie urzekło, ale niestety nie wszyscy spełnili warunki konkursu :( Po naprawdę długich namysłach....

...postanowiłam nagrodzić, tamtaradam....

Beata T
za odpowiedź: "W mojej rodzinie przyszła na świat  w grudniu mała śliczna dziewczynka i dla niej stworzyłam myślę że śliczny kocyk i buciki do których jeszcze troszeczkę musi stópka urosnąć ;)
Jak zajrzysz do mnie na blog to zauważysz że powstało troszeczkę bombek mam nadzieję że obdarowane się z nich ucieszą :) Tworzę dla siebie ale też dla innych bo uwielbiam szydełkować - a wymianki bardzo lubię :)"

oraz wyróżnić

Justyna Kasza
za odpowiedź: "Takie cekinowe bombki własnoręcznie wykonane otrzymali moi znajomi rok temu :) A jeśli chodzi o zwariowany prezent jaki kiedyś ja dostałam to był to oryginalny tort z.............PAPIERU TOALETOWEGO!!! Oj było śmiechu, bo oprócz tortu były także kwiaty-bukiet z marchewek :) Kwiaty niestety zjadłam, a tort okazał się bardzo praktyczny :D Lubię takie prezenty z humorem i mam nadzieję, że w przyszłym roku na urodziny rodzinka też pozytywnie mnie zaskoczy :P"

Gratuluję, poproszę o Wasze adresy do wysyłki na maila albo wiadomość prywatną na Fanpage'u. Żałuję, że nie mogę nagrodzić w tym momencie więcej osób, ale na pewno nie jest to ostatni konkurs u mnie :)

Komentarze

 1. Szczęśliwego Nowego Roku:) i gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję i szczęśliwego nowego roku! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, te szydełkowe rzeczy są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. łał ale fajny ten Nowy Rok, jak ja się cieszę że go tak miło rozpoczęłam - dziękuję :))))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje i Szczęśliwego Nowego Roku :) Zapraszam do siebie . Obserwuje:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Lubię czytać Wasze komentarze, ponieważ mamy różne doświadczenia z kosmetykami i inne wymagania, więc śmiało piszcie!

Skomentować może każdy, także anonimowo, apeluję jednak o kulturę :)

Bez SPAMU!

Moje zdjęcie
CosmetiCosmos
Witaj na CosmetiCosmos.pl! Mam na imię Aneta i od kilku lat interesuję się kosmetykami i ich składami, szczególnie naturalnymi. Szukam prawdziwych perełek, lubię polskie manufaktury, kręcę też własne kremy. Interesują mnie także eko środki czystości. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie (polecam wyszukiwarkę). Kontakt ze mną: cosmeticosmos@gmail.com

Jestem tutaj